filipinonet really one of the hottest copies. welcome to buy swiss https://richardmillereplica.is/. rolex swiss replica iced out audemars piguet could be tempting. exact https://www.noobfactory.to/. highest quality https://www.bottegavenetareplica.ru.

Prelegenci - Polish Cloud

Prelegenci

Adam Dzwonkowski

Microsoft Technology Center Director, Przewodniczący PolishCloud Academy

W Microsoft odpowiada za Microsoft Technology Center, w którym realizowane są innowacyjne projekty wspólnie z kluczowymi klientami i partnerami Microsoft oraz jest liderem zespołu architektów rozwiązań chmurowych. Jest specjalistą z zakresu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu w obszarach inteligentnych centrów danych, analizy danych oraz sztucznej inteligencji. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz dedykowanych programów na INSEAD, London Business School oraz The Wharton University of Pennsylvania. Wcześniej doświadczenia zdobywał w HP oraz Procter & Gamble.

Profil na LinkedIn

Paweł Kaczmarek

Cloud Advisory Senior Manager, Accenture

Paweł pracuje w polskim oddziale Accenture od 6 lat. W ramach praktyki Intelligent Cloud & Infrastructure odpowiada za domenę Cloud, w szczególności za dostarczanie projektów w obszarze chmurowym i infrastrukturalnym oraz rozwój kompetencji zespołu. Uczestniczył, zarządzał i z powodzeniem prowadził szerokie portfolio projektów – od migracji Data Center krytycznych instytucji sektora finansowego w Polsce, poprzez konsumpcję usług chmurowych przez polski sektor bankowy, wdrażania chmur prywatnych, rozwiązań hybrydowych wykorzystujących konteneryzację i podejście DevOps, kończąc na największych migracjach do chmury realizowanych w Europie. Posiada również wieloletnie doświadczenie projektowe w zakresie budowy architektury infrastruktury systemów informatycznych, zapewnienia wysokiej dostępności, odporności na awarie oraz optymalizacji funkcjonowania działów IT.

Profil na LinkedIn

Piotr Filarski

Partner Technology Strategist, Microsoft

Piotr pracuje w dziale partnerskim Microsoft Polska od 2 lat. Odpowiada za współpracę ze strategicznymi globalnymi system integratorami (GSI), pracując nad rozwojem ekosystemu partnerskiego Microsoft w Polsce. Współpracuje z partnerami nad rozwojem ich kompetencji technicznych i wspiera budowę rozwiązań opartych o Microsoft Azure. Odpowiada za budowanie partnerskich relacji na rynku lokalnym. W poprzedniej roli odpowiedzialny za praktykę IoT w dziale partnerskim.

Profil na LinkedIn

Bartłomiej Graczyk

Lead Cloud Solution Architect, Data& AI, Microsoft

Niemal dwie dekady doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu i optymalizacji rozwiązań z obszaru Business Intelligence i Data Warehouse. Przez ostatnie lata Bartek współpracuje z klientami i partnerami Microsoft transformując ich rozwiązania z obszaru danych do chmury publicznej. Jeden z głównych ewangelistów technologii takich jak Power BI, Azure Data Explorer czy Azure Synapse Analytics w Polsce i CEE. Ceniony ekspert w zakresie licencjonowania produktów Microsoft oraz Software Asset Management. Autor wielu publikacji oraz prelegent na konferencjach i warsztatach technologicznych. Posiada liczne certyfikacje m.in. Microsoft Certified Trainer, MCSE Business Intelligence & Data Platform. W latach 2013-2015 uhonorowany tytułem MVP w kategorii SQL Server | Data Platform. Współtwórca i autor www.datainsiders.space oraz www.sql4you.info. Propagator i zwolennik pracy zdalnej, który czas po pracy spędza z dala od maila, telefonu i świata technologii.

Profil na LinkedIn

Paweł Smorczewski

Architect, Operator Chmury Krajowej (Domestic Cloud Provider)

Paweł pełni rolę architekta w Operatorze Chmury Krajowej, gdzie przez ostatnie kilkanaście miesięcy brał udział w projektowaniu infrastruktury oraz wspierał tworzenie portfolio usług chmurowych Chmury Krajowej. Swoje doświadczenie zbierał w wielu dużych projektach począwszy od projektowania oraz transformacji infrastruktury IT, implementacji środowisk chmur prywatnych jak również migracji środowisk w Polsce i za granicą. W wolnym czasie oddaje się swoje pasji, którą jest piwowarstwo domowe.

Profil na LinkedIn

Magda Janicka

Product Manager, Operator Chmury Krajowej

Magda pracuje w Chmurze Krajowej od jesieni 2019 roku. Ma ponad 10 lat doświadczania w zarządzaniu projektami digitalowymi, mobile oraz z obszarów e-learningu. W OCHK jest odpowiedzialna za planowanie i realizację programów tworzonych dla kadry zarządzającej i technicznej polskich przedsiębiorstw, mających na celu edukację rynku, wzrost dostępności szkoleń oraz upowszechnienie wiedzy o procesach certyfikacji.

Profil na LinkedIn

Joanna Senderak-Jankowska

Program Lead, Google Cloud Certification Readiness, Google

W Google Cloud odpowiedzialna za program szkoleniowy Certification Journey oraz jego wdrożenia na rynki międzynarodowe. Wcześniej, przez ponad 15 lat zajmowała się budowaniem strategii biznesowo-marketingowych, tworzeniem nowych brandów, produktów i ich internacjonalizację.

Profil na LinkedIn

Rafał Banaszkiewicz

Customer Engineer, Google

Inżynier technicznego wsparcia sprzedaży Google Cloud. Od wielu lat związany z branżą networking/telco/security/media zarówno od strony pre-sales jak i technicznego konsultanta oraz wdrożeniowca. Pracował w przeszłości z dużymi stacjami telewizyjnymi w kraju i za granicą oraz z platformami wideo OTT a także przy wdrożeniach szeregu usług dodanych dla operatorów telekomunikacyjnych takich jak: IMS, NGN, Video Streaming, Real Time Data Billing.

Profil na LinkedIn

Michał Jaworski

Dyrektor ds. strategii technologicznej, Microsoft

Pracownik z najdłuższym stażem polskiego oddziału Microsoft, w którym pracuje od września 1994 r., obecnie na stanowisku dyrektora ds. strategii technologicznej (ang. National Technology Officer). Pełni jednocześnie funkcję Członka Zarządu Microsoft sp. z o.o. (od 2013). Wiceprzewodniczący Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Regularnie publikuje w „IT Professional” i „IT w Administracji”. Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Mechaniki Precyzyjnej (1985). Jeśli wrócił z podróży to znaczy, że już planuje następną. Najchętniej znalazłby czas na jeszcze jedną książkę lub dłuższy spacer z psem.

Profil na LinkedIn

Michał Kaczorowski

Radca prawny, Senior Commercial Counsel CEE w Google

Członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych SABI oraz Konfederacji Europejskich Organizacji Inspektorów Ochrony Danych (CEDPO). Uczestniczy w pracach Zespołu RODO Związku Pracodawców Branży Internetowej (IAB Polska). Był ekspertem prawnym Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB. Wykładowca i prelegent na krajowych i międzynarodowych konferencjach dotyczących przetwarzania danych i nowych technologii. Autor licznych publikacji z tej tematyki.

Profil na LinkedIn

Michał Poliszkiewicz

Dyrektor ds. strategii technologicznej, Microsoft

Doradca strategii IT w firmie Microsoft, współpracujący z Klientami sektora finansowego. Przez 20 lat związany z technologiami Microsoft; Developer, architekt aplikacji i systemów, inżynier systemowy, project manager, doradca technologiczny, odpowiedzialny za realizację wdrożeń i kontraktów Microsoft u Klientów sektora publicznego oraz finansowego. Uczestniczący w kluczowych projektach transformacyjnych w obszarze chmury obliczeniowej. Prelegent na konferencjach poświęconych technologiom Microsoft. Posiada certyfikacje technologiczne i biznesowe, w tym Prince2, SCRUM, ITIL, PROSCI. 

Profil na LinkedIn

Bartłomiej Zass

Cloud Customer Engineer, Google

Architekt rozwiązań chmurowych w Google, specjalizujący się w zagadnieniach Cloud Native. Na co dzień pomaga klientom enterprise wykorzystywać w pełni możliwości Google Cloud i technologii Open Source do rozwiązywania problemów technologicznych i biznesowych. Przez ostatnich kilka lat doradzał klientom z Europy przy projektowaniu nowoczesnych, skalowalnych i rozproszonych aplikacji oraz usprawnianiu procesów DevOps.

Profil na LinkedIn

Karol Sokołowski

Cloud Architect, Operator Chmury Krajowej

Inżynier SRE (Site Reliability Engineering) z doświadczeniem w automatyzacji kodem krytycznej infrastruktury budowanej w chmurze obliczeniowej. Zajmował się utrzymaniem i integracją systemów informatycznych firm różnych klas (enterprise, mid-level, startupy) z sektorów takich jak: energetyka, chmura publiczna, bankowość, cyberbezpieczeństwo. Ostatnie 13 lat spędził za granicą pracując głównie dla amerykańskich i angielskich klientów. Obecnie na pokładzie Chmury Krajowej zmienia standardy rynku multicloud w Polsce oraz dba o wysoki standard procesów migracji i adopcji chmury obliczeniowej. Jego ulubionymi tematami są: konteneryzacja, automatyzacja kodem oraz wdrażanie i utrzymywanie środowisk produktowych.

Profil na LinkedIn

Wojciech Kozysa

Senior Manager, Accenture

Doświadczony menedżer w Accenture od ponad 15 lat specjalizujący się w dziedzinie wdrożeń systemów informatycznych w sektorze finansowym. Realizował projekty z zarówno z zakresu core-banking jak i systemów wspierających funkcje back-office'owe. W ostatnich latach zaangażowany w rozwój innowacyjnych przedsięwzięć w obszarze usług zaufania, a w szczególności elektronicznej identyfikacji oraz trwałego nośnika opartego o technologię blockchain. Prowadzone projekty uzyskały liczne wyróżnienia na rynków lokalnym i europejskim. Obecnie koncentruje się na wsparciu inicjatyw zmierzających do upowszechnienia usług chmurowych na rynku polskim.

Profil na LinkedIn

Artur Kuliński

Inżynier chmurowy w Google Cloud

Z branżą IT jest związany zawodowo od ponad 20 lat, podczas których pracował jako programista, projektant, architekt i manager zespołów developerskich. Od ponad 10 lat pracuje dla branży finansowej, zarówno po stronie klientów, jak i dostawców. Fascynat rozwiązań chmurowych, które traktuje jako kolejny, naturalny krok w ewolucji IT. Ukończył Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW oraz uzyskał tytuł MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Profil na LinkedIn

Marek Pyka

Cloud Solutions Architect w Microsoft

Zanim dołączył do firmy Microsoft przebył długą drogę od testera zabezpieczeń systemów IT, przez certyfikowanego trenera technologii zabezpieczeń do  architekta rozwiązań chmurowych.

Wieloletni wykładowca akademicki i pracownik naukowy. Pasjonat technologii chmurowych, zagadnień sztucznej inteligencji i obszarów bezpieczeństwa systemów przetwarzania danych w chmurze. Prelegent na licznych konferencjach krajowych i zagranicznych. Pięciokrotnie nagrodzony tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Cloud and Datacenter Management. Posiadacz licznych certyfikatów technologicznych i biznesowych. Współpracując z międzynarodowymi zespołami Microsoft, wspiera największe Polskie organizacje w realizacji projektów Data Science, Cyfrowej Transformacji środowisk IT oraz adopcji usług chmurowych i mechanizmów bezpieczeństwa w procesach biznesowych.

Profil na LinkedIn

Andrzej Nowodworski

Security Architect u Operatora Chmury Krajowej

Pasjonat zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT, programowaniem, inżynierią odwrotną oraz bezpieczeństwem rozwiązań chmurowych. Główny architekt systemu Web Fraud Protector oraz architekt systemów Threat Magnet i APT Bait.

Posiadacz prestiżowych certyfikatów LPT (Licensed Penetration Tester) i OSCE (Offensive Security Certified Expert). Wszystkie wolne chwile poświęca “reverse engineering” swojej 7-letniej córki I trzyletniego synka I ich system operacyjnego, niestety nie zawsze z odpowiednim skutkiem.

Profil na LinkedIn

Daniel Dyszlewski

Security Manager – Applied CyberSecurity Services Lead, Accenture

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w usługach doradztwa biznesowego i technologicznego dla wiodących organizacji z obszarów bankowości, telekomunikacji oraz usług publicznych. Uczestniczył, zarządzał i z powodzeniem dostarczał szeroką gamę projektów – od oceny poziomu dojrzałości/zgodności bezpieczeństwa IT, przez tworzenie strategii bezpieczeństwa, definiowanie procesów bezpieczeństwa, po implementację procesów i rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT. Aktualnie lider zespołów bezpieczeństwa IT zajmujących się m.in. zagadnieniami proceduralno-regulacyjnymi bezpieczeństwa (ISO27001, Dyrektywa NIS, Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, komunikat chmurowy) oraz projektowanie procesów i wdrażaniem rozwiązań z zakresu zarządzania tożsamością i uprawnieniami, klasy IAM i PAM. Posiada m.in. certyfikaty CISA, PMP, TOGAF, Ms Azure AZ-900.

Profil na LinkedIn

Łukasz Buczko

Financial Services Industry Lead at Google Cloud Poland

Odpowiada za rozwój sektora usług finansowych w Google Cloud. Od ponad dziesięciu lat związany z branżą finansową, zdobywając doświadczenia zawodowe zarówno w bankach, pracując w obszarze skarbu i ryzyka, jak i dostawców usług IT, gdzie odpowiadał za finanse, operacje i sprzedaż. Pasjonat rozwiązań chmurowych, w szczególności sztucznej inteligencji i analityki oraz ich praktycznych zastosowań w świecie finansów. 

Profil na LinkedIn

Daniel Kozłowski

Adwokat, Counsel, Manager Projektów Cloud Computing, Sektor Usług Finansowych, Kochański & Partnerzy

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze krajowych i zagranicznych podmiotów finansowych. Przed dołączeniem do K&P pełnił funkcję General Councel w funduszu venture capital inwestującym w podmioty z sektora nowych technologii, gdzie odpowiadał za prawne aspekty inwestycji. Wcześniej przez wiele lat związany był również z wiodącymi polskimi oraz zagranicznymi kancelariami prawnymi z siedzibami w Waszyngtonie oraz Nowym Jorku, gdzie zajmował się obsługą prawną zarówno banków, ubezpieczycieli i ich klientów w zakresie przygotowania oraz negocjowania dokumentacji kredytowej, w tym w standardzie LMA oraz krajowymi i europejskimi kwestiami regulacyjnymi. Od czerwca 2019 roku pełni rolę głównego koordynatora prawnego z ramienia Kancelarii w ramach grupy roboczej powołanej przez Związek Banków Polskich w pracach nad standardem wdrożenia usług chmurowych w bankach tzw. Polish Cloud. Jego doświadczenie obejmuje także pracę w działach rynków kapitałowych, M&A oraz nieruchomościowych.

Profil na LinkedIn

Aleksandra Piech

Radca prawny, Specjalista ds. Projektów Cloud Computing, Technologie i Ochrona Danych, Kochański & Partners

Aleksandra specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nowych technologii. Interesuje się w szczególności w kwestiach związanych z ochroną danych osobowych, ochroną informacji oraz prawnych aspektach korzystana z chmury obliczeniowej.

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z Prawa Nowoczesnych  Technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Doświadczenie Aleksandry obejmuje w szczególności doradztwo na rzecz podmiotów z branży IT oraz podmiotów sektora finansowego w kwestiach związanych
z korzystaniem z oprogramowania oraz ochroną danych osobowych. Przez kilka lat doradzała firmom technologicznym biorącym udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego oraz reprezentowała ich przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Ponadto, doradza klientom z różnych branż w kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych.

Brała udział w pracach grupy roboczej powołanej przez Związek Banków  Polskich w pracach nad standardem wdrożenia usług chmurowych w bankach tzw. PolishCloud.

Profil na LinkedIn

Łukasz Kraiński

Cloud Engineer, Operator Chmury Krajowej

Łukasz ma 5 lat doświadczenia w branży IT, głównie w obszarze DWH i inżynierii danych na rynku FMCG. Dodatkowo specjalizuje się w technologiach chmurowych (Azure, GCP) oraz rozwiązaniach ML/AI tworzonych w R, Pythonie czy Julii. Poza pracą zawodową jest doktorantem w Szkole Głównej Handlowej, gdzie zajmuje się tworzeniem symulacji wieloagentowych i algorytmami na grafach. Posiada certyfikaty renomowanych firm z branży m.in. Google, Microsoft czy Oracle.

Profil na LinkedIn

Jakub Kułak

Head of Data analytics & AI Practice, Operator Chmury Krajowej

Jakub ma ponad 15-letnie doświadczenie z technologiami internetowymi: od budowania systemów online, CRM, ERP, interaktywnych stron internetowych po budowanie rozwiązań przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych. Zajmował się transformacją organizacji do modelu zwinnego, automatyzacją wszystkiego oraz budowaniem wygodnych i eleganckich rozwiązań CI/CD zwiększających efektywność zespołów. Pracował w sektorach: mediów, płatności online, ubezpieczeń i bankowości. Posiada doświadczenie ze wszystkimi największymi chmurami publicznymi oraz mniejszymi dostawcami rozwiązań chmurowych.

Profil na LinkedIn

Maciej Leśniewski

Dyrektor Dep. Architektury i Procesów IT, Pekao S.A.

Doświadczony manager z ponad 20-letnim doświadczeniem  zakresie projektowania, wdrażania oraz utrzymania infrastruktury IT jak również projektowania, nadzoru, rozliczania i optymalizacji procesów i usług IT. 

 

Aktualnie skoncentrowany na umożliwieniu wykorzystania usług dostarczanych przez publicznych dostawców chmurowych w sektorze finansowym w zakresie: modelu governance, zgodności regulacyjnej / compliance, bezpieczeństwa, rozliczalności oraz kontroli kosztów. 

Profil na LinkedIn

Adam Gutenbaum

Ekspert, PKO Bank Polski

Posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu dostarczania rozwiań informatycznych dla sektora finansowego. Od 2002 r. pracuje w PKO Banku Polskim w obszarze IT Governance. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu zarządzania projektami, zarządzania portfelem projektów, dostarczania usług IT, ciągłości działania, ryzyka IT oraz zgodności. Obecnie zajmuje się zagadnieniami complaiance dla usług chmury obliczeniowej. Współautor standardu wdrożeń przetwarzania informacji w chmurze obliczeniowej publicznej lub hybrydowej – Polish Cloud.  

Profil na LinkedIn

Artur Owczarek

Operator Chmury Krajowej

Artur posiada 13 lat doświadczenia w managerskiej i operacyjnej pracy w branży IT. Związany do tej pory głównie z branżą mediową, gdzie zajmował się rozwojem produktów, prowadzeniem projektów, tworzenia procesów, jak i nadzorem operacyjnym nad departamentami IT. Od września 2020 kieruje pracami nowo utworzonego w OChK działu Cloud Onboarding Practice. Pomaga klientom w zrozumieniu zagadnień chmurowych oraz sprawia, że “gładkie lądowanie” w Chmurze jest możliwe.

Profil na LinkedIn

Janusz Zdrojewski

Architekt ds. cyfryzacji w Microsoft

Janusz jest bankierem, konsultantem oraz architektem korporacyjnym. W Microsoft pełni rolę architekta ds. cyfryzacji gdzie prowadzi inicjatywy związane ze strategią modernizacyjną, transformacją cyfrową oraz budowaniem innowacyjnych kompetencji korporacyjnych. Jest ekspertem w łączeniu realnych potrzeb biznesowych z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w sektorze bankowości, ubezpieczeń oraz funduszy inwestycyjnych. Jest absolwentem University College London oraz St. Lawrence College.  Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in w Barclays Investment Bank, London Stock Exchange, Bloomberg oraz KPMG. Jednym z jego kluczowych zainteresowań jest przyszłość cyfryzacji w tym przedsiębiorstwa autonomiczne.

Profil na LinkedIn

Roman Schachta

Architekt projektów chmurowych w Accenture

Roman Schachta jest architektem w Accenture od migracji i implementacji projektów w chmurach publicznych. Od 2009 zajmował sie wdrażaniem pierwszych rozwiązań chmurowych dla klientów - ACP (Accenture Cloud Platform). Przez kilka lat budował Automatyczny System Weryfikacji Usług dla Global System Management-u zajmującego sie największymi klientami Accenture w Azure, AWS i innych środowiskach. Absolwent Uniwersytetu Technologii i Ekonomii w Budapeszcie (BME). 

Profil na LinkedIn

Artur Tyloch

Cloud Native Practice Head w Operator Chmury Krajowej

Od lat współpracuje z klientami i partnerami branżowymi w projektach transformacyjnych z wykorzystaniem chmury i rozwiązań kontenerowych. Ma bogate doświadczenie współpracy ze start-upami, laboratoriami badawczo-rozwojowymi i korporacjami m.in w Dolinie Krzemowej, gdzie spędził parę lat, związane z wdrażaniem kontenerów, chmury i technologii SDDC.

Realizował projekty zwiększające innowacyjność w sektorze IT, bankowości i telekomunikacji, wprowadzając na rynek przełomowe rozwiązania w sposób odpowiadający na strategiczne wyzwania klientów.

Entuzjasta podejścia IaC (infrastruktura jako kod), prawdziwego DevOps opartego na kulturze organizacji oraz Agile, z doświadczeniem w realizacji ambitnych projektów zarówno w środowisku startupów, jak i wielkich korporacji.

Profil na LinkedIn

Przemysław Galiński

Cloud Advisory Senior Manager w Accenture

W Accenture pracuję na stanowisku Cloud Sales Senior Manager i odpowiadam za sprzedaż usługi oraz rozwiązań cloudowych w praktyce Intelligent Cloud and Infrastructure. Współpracuje z największymi przedsiębiorstwami, a także organizacjami, realizując projekty zastosowania i implementacji technologii Cloud oraz projekty transformacyjne z zakresu wykorzystania chmury publicznej, prywatnej oraz rozwiązań hybrydowych. Celem mojej pracy jest pomagać organizacjom i przedsiębiostwom rozwijać się, stawać się innowacyjnymi, działać globalnie, ale również błyskawicznie reagować na zmieniające się otoczenie mikro i makroekonomiczne.
Jestem także doktorantem Szkoły Głównej Handlowej, studiów doktoranckich w dyscyplinie nauk o zarządzaniu w Kolegium Zarządzania i Finansów.

Profil na LinkedIn

Jakub Skuratowicz

Customer Engineer w Google

Jest inżynierem danych i specjalizuje sie w narzedziach do masowego przetwarzania danych i ich wizualizacji. Od niedawna w Google Cloud gdzie wspiera sprzedaż i wdrożenia u Polskich klientów.

Profil na LinkedIn

Michał Żyliński

Cloud Customer Engineer

Michał pracuje w Google jako architekt rozwiązań, pomagając klientom i partnerom w optymalny sposób wykorzystać możliwości, które daje chmura. Jego pasją są dane i ich wpływ na procesy biznesowe i społeczne. Ostatnie kilka lat spędził jako doradca w projektach na styku big data, uczenia maszynowego i data science.

Profil na LinkedIn

Grzegorz Osiński

Cloud Technical Architect Manager, Accenture

Grzegorz pracuje w Accenture od 8 lat zaczynając od roli inżyniera wirtualizacji (rozwiązania VMware) utrzymując środowiska chmury prywatnej dla klientów mających setki hostów i dziesiątki tysięcy wirtualnych maszyn, następnie przechodząc do roli architekta rozwiązań vSphere/vCloud, aby w późniejszym czasie specjalizować się w projektowaniu usług i rozwiązań opartych o chmurę publiczną. Łącząc doświadczenia świata “on-premise” z „cloud” aktualnie skupia się na migracji rozwiązań SAP do Chmury – popularnie zwaną w Accenture SAP Jouney to Cloud. Dodatkowo prowadzi zespół architektów projektujących oraz wdrażających rozwiązania różnych warst chmury  oraz doradzających klientom z całego świata w ich podróży. 

Profil na LinkedIn

Łukasz Jęczmiński

Cloud Transformation & Architecture Manager

Łukasz jest konsultantem z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i prowadzeniu projektów transformacji złożonych środowisk IT. Kluczowe kompetencje IT obejmują projektowanie i dostarczanie rozwiązań technologicznych wykorzystujących podejście Infrastructure As Code, automatyzację, chmury obliczeniowe, nowoczene metody skalowalności. Posiada doświadczenie w różnych środowiskach biznesowych: organizacjach globalnych, organizacjach krajowych, a także w firmie typu start-up. Obecna specjalizacja to portfolio usług świadczonych przez Dostawców Chmur Publicznych. 

Profil na LinkedIn

Mariusz Kowalski

Cloud Advisory Innovation Principal Director, Accenture

Dyrektor w dziale Intelligent Cloud & Infrastructure, odpowiedzialny obszar Cloud i Data Center, specjalizujący się w tematyce migracji do rozwiązań chmurowych oraz transformacji i optymalizacji infrastruktury IT. Realizował projekty infrastrukturalne z zakresu konsolidacji i optymalizacji europejskich centrów danych, tworzenia strategii infrastruktury IT, wsparcia połączeń instytucji finansowych. W ostatnich latach zaangażowany w inicjatywy wspierające migrację do chmury oraz adopcję rozwiązań chmurowych w Polsce.

Profil na LinkedIn

Sebastian Grabski

Customer Engineer, Google Cloud

Od ponad 20 lat w branży IT z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas pracy dla największych firm IT oraz startupów. Przez ostatnie lata mocno związany z technologiami chmurowymi oraz szeroko pojęta transformacją cyfrowa. Obecnie pracuje w Google, gdzie odpowiada za rozwój oraz techniczne wsparcie partnerów Google Cloud Platform.

Profil na LinkedIn

Aleksandra Sroka-Krzyżak

Head of Strategy, Projects and Digital Transformation, PKO Bank Polski S.A.

Profil na LinkedIn

Marcin Dzienniak

Road2Cloud Transformation Director and CPO of Cloud Center of Excellence w PKO Bank Polski S.A.

Profil na LinkedIn

Agnieszka Borkowska

Google Cloud Customer Engineer

Profil na LinkedIn

Jacek Zadrożny

Business Solutions Architect, Azure, Microsoft

Ponad 23 lata doświadczenia w IT, w tym doświadczenia w klasycznym IT, w wielu projektach optymalizacji systemów, procesów i rozwiązań Data Center. 
Klasykę IT porzuciłem dla nowej miłości jaką jest Chmura Publiczna.
Klasyczne doświadczenia wykorzystuję w procesach migracji klientów do Azure, w szczególności tam, gdzie droga migracji jest ewolucją z klasycznej architektury aplikacji do nowoczesnych w oparciu o natywne usługi chmury publicznej.
W Microsoft 5 lat, współpracuje z największymi przedsiębiorstwami w Polsce.
Absolwent Politechniki Warszawskiej wydz. EiTI oraz ALK MBA.

Profil na LinkedIn

Iza Duiwe

Customer Program Manager for CEE, Microsoft

Modern WorkPlace Specialist, with over 12 years of experience in consulting and hands on in projects. Last years focusing on helping enterprises in Poland from financial an retail sector in deploying and adopting Modern WorkPlace for their employees using newest Microsoft technology. Certified Change Manager PROSCI, what enable to drive this project with conscious approach to the change of work habits and culture of work at those organizations. Currently Izabela changed the role to Customer Program Manager, starting a journey in Teams engineering team. She is actively involved in Microsoft Poland's Women Chapter, empowering women in business projects

 

Profil na LinkedIn

Justyna Martyniak

Business Applications Sr Specialist, Microsoft

W Microsoft odpowiada za Aplikacje Biznesowe i CRM na rynku finansowym. Współpracuje w dużych projektach z polskimi bankami i firmami ubezpieczeniowymi. Justyna realizuje wspólnie z klientami i partnerami Microsoft bardzo ciekawe projekty transformacji cyfrowej, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom chmurowym pozwalaja szybko wejść klientom na oczekiwany poziom szybkiej transformacji cyfrowej.

Justyna ma 15 letnie doświadczenie bankowca, pracując w największych polskich bankach realizowała duże skomplikowane wdrożenia cyfrowej transformacji. Budowała także zespół wysokiej klasy specjalistów data science i wdrażała technologie AI. Skutecznie łączy swoją wiedzę biznesową i doświadczenie bankowe z wiedzą technologiczną rozwiązań chmurowych, by budować z klientami wartościowe w pełni zautomatyzowane procesy biznesowe.

Justyna brała także udział w kilku fuzjach banków na polskim rynku.

Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej kierunku Matematyka Stosowana, Finanse.

Profil na LinkedIn

Jakub Trocha

Manager w Accenture

Profil na LinkedIn

Magdalena Kasiewicz

Customer Success Lead, Członek Zarządu, Microsoft

Koncentruje się w swojej pracy na pomocy organizacjom w podróży związanej z transformacją cyfrową poprzez określenie strategii IT i wsparcie w jej realizacji. Magdalena Kasiewicz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT, specjalizując się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań transformacyjnych oraz zarządzaniu zespołami o wysokiej wydajności. Miała możliwość zarządzania różnorodnymi grupami specjalistów technicznych w różnych krajach, a doświadczenie to pozwoliło jej na budowanie umiejętności przywódczych i poszerzanie różnorodności perspektyw. Magdalena Kasiewicz wróciła do Microsoft w sierpniu 2020 roku po pracy w Reckitt Benckiser (RB), gdzie jako szefowa działu Digital Delivery and Technology zarządzała zespołami Global Health IT Delivery, odpowiedzialnymi za dostarczanie rozwiązań cyfrowych na 30 rynkach. Wcześniej, podczas pracy w firmie Microsoft, zdobyła bogate doświadczenie w kierowaniu zespołami, definiowaniu i wdrażaniu strategii chmury obliczeniowej. Była odpowiedzialna m.in. za strategię rozwiązań Microsoft Services dla DevOps oraz modernizację aplikacji i migrację do chmury w centrali Microsoft w Redmond.

Profil na LinkedIn

Adam Ksit

IT Deputy Director, mBank S.A

Manager z ponad 20 letnim stażem w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych wspierających pracę organizacji sektora finansowego. Pasjonat transformacji IT uwzględniającej public cloud jako realną alternatywa dla rozwiązań on-premise oraz podejść procesowych. Aktualnie wspólnie z zespołem wdraża systemy bazujące na chmurach obliczeniowych wspierając tym samym również proces zmian kulturowych organizacji. 

Profil na LinkedIn

Liwia Jakubowska

Operator Chmury Krajowej

W Chmurze Krajowej odpowiedzialna za działania edukacyjne - planowanie i realizację programów szkoleniowych dla przedsiębiorstw, wsparcie organizacji w procesie podnoszenia kompetencji chmurowych. Aktywnie współpracuje z klientami z branży bankowości, ubezpieczeń, handlu detalicznego czy usług. Zarówno wśród pracowników OChK, jak i klientów, prowadzi działania wspomagające upowszechnianie wiedzy o certyfikacji oraz edukację rynku na temat chmury obliczeniowej.

Profil na LinkedIn

Partnerzy

Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce... Więcej informacji